Menu
Volvo CE kļuvis par partneri pasaules rallijkrosā

Ziņas 21.04.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ir parakstījis trīs gadu līgumu ar World RX organizatoru un kļuvis par oficiālo būvtehnikas piegādātāju pasaules rallijkrosa čempionātam (FIA World Rallycross Championship).

Volvo CE un pasākuma partnerības mērķis būs ierobežot transporta un loģistikas emisijas sacīkstēs, palielināt iekļaušanu un samazināt ar ceļošanu saistītās emisijas. Volvo CE saka, ka tas rada platformu, lai paātrinātu ilgtspējīgas pārmaiņas būvniecības aprīkojuma nozarē un autosportā. Kā zināms, viens no šā čempionāta posmiem septembra sākumā norisināsies Rīgā, Biķernieku trasē.

Bils Lovs, Volvo CE zīmola, mārketinga un komunikācijas vadītājs: “Globāla pāreja uz elektrisko nākotni ir neizbēgama un steidzama, un mēs zinām, ka ilgtspējīgāki būvniecības risinājumi ir būtiska šo pārmaiņu virzīšanas sastāvdaļa. Tāpēc esam sajūsmā par sadarbību ar elektrisko FIA pasaules rallijkrosa čempionātu – sēriju, kas vieno mūsu apņemšanos ne tikai demonstrēt elektromobilitātes spēku šodien, bet arī strādāt kopā ceļojumā, lai veidotu pasauli, kurā vēlamies dzīvot”.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Kubota Bauma izstādē demonstrēs jaunus dzinējus

Kubota informē, ka Bauma izstādē Minhenē (24 – 30. oktobrī)...

Ziņas

Bauma izstādē debija Sany mini ekskavatoram

Būvtehnikas ražotājs Sany drīzumā gaidāmajā izstādē Bauma 20...

Ziņas

Trimble papildina robotizēto tahimetru klāstu

Trimble ir ieviesis jaunāko papildinājumu savam robotizēto t...