MenuBobcat izlaidis divus jaunus teleskopiskos iekrāvējus

Ziņas 03.05.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
Bobcat izlaidis divus jaunus teleskopiskos iekrāvējus

Bobcat izlaidis divus jaunus teleskopiskos iekrāvējus: TL723 un TL923. Šie modeļi papildina 2021. gadā iznākušo TL619. Jaunajiem modeļiem ir kabīnes ar uzlabotu komfortu un jaunākajām ekoloģiskajām prasībām atbilstoši turbodīzeļa dzinēji.

Iekrāvējiem ir pieci darbības režīmi:

ECO režīms ļauj operatoram uzturēt hidraulisko veiktspēju, neizmantojot pilnu dzinēja jaudu – strādājot ar zemākiem apgriezieniem, mazāku troksni un mazāku degvielas patēriņu.

Smooth Drive režīms ir ideāli piemērots manevrēšanai pa darba vietām ar vieglu paātrinājumu un palēninājumu, pārvadājot kravu.

Dynamic Drive režīms palielina teleskopiskā iekrāvēja paātrinājuma un palēninājuma reakciju, pārvietojoties starp uzdevumiem.

Flex Drive režīms ļauj operatoram pārvaldīt dzinēja apgriezienus neatkarīgi no braukšanas ātruma.

Advanced Attachment Control režīms nodrošina pilnu papildu hidraulikas veiktspēju.

TL723 (100 ZS) un TL923 (135 ZS) ir aprīkoti ar aizsargstieņiem, kas atrodas zem operatora acu līmeņa, lai nodrošinātu atvērtu skatu uz apkārtni. Pārveidotais dzinēja pārsegs ir uzstādīts zemāk, lai uzlabotu redzamības līniju. Priekšējo, augšējo un aizmugurējo logu tīrītāji palīdz aizsargāt logus no netīrumiem un nokrišņiem. Vairāki spoguļi operatora kreisajā un labajā pusē nodrošina papildu redzamību, strādājot ierobežotās vietās. Pieejams arī papildu aizmugurējo spoguļu komplekts, atpakaļskata kameras komplekts un izlices darba gaismas komplekts. Gan TL723, gan TL923 ir unikāls atvelkams atpakaļskata logs, kas operatoriem sniedz skaidru skatu uz mašīnas sāniem un aizmuguri.

Pārveidotajā, ergonomiskajā kabīnē ir ērts piekares sēdeklis, HVAC sistēma un viegli nolasāms instrumentu panelis, kas Bobcat operatoriem būs pazīstams no visām R sērijas mašīnām. Bobcat teleskopiskā iekrāvēja kabīnes ir izstrādātas un pārbaudītas atbilstoši apgāšanās aizsardzības struktūras (ROPS) un krītošu objektu aizsardzības struktūras (FOPS) II līmeņa standartiem.

Viena, intuitīva universālā vadības kursorsvira nosaka braukšanas virzienu, pacelšanas un noliekšanas funkcijas, izlices pagarinājumu un papildu hidrauliku. Tas arī ļauj operatoriem vadīt vairākas mašīnas funkcijas vienlaikus un no viena vadības punkta. Piekļuve pirkstu galiem padara darbību vienmērīgu un ērtu. Kursorsviras priekšpusē virziena slēdzi uz priekšu, neitrāli un atpakaļgaitā var darbināt ar rādītājpirkstu.

TL923 ir aprīkots ar sēdeklim piestiprinātu kursorsviru ar regulējamu roku balstu, kas ļauj operatoriem pielāgoties vēlamajā pozīcijā. Tajā ir iekļauts arī augsta komforta, apsildāms sēdeklis ar pneimatisko balstiekārtu, kas arī papildina kabīnes klimata kontroli. TL723 ir standarta sēdeklis ar pneimatisko balstiekārtu, kas pielāgojas operatora svaram.

Bobcat R sērijas teleskopiskie iekrāvējiem ir īpašas konstrukcijas rāmis, kas nodrošina lielāku stingrību, kā arī zemu smaguma centru optimālai stabilitātei. Ekranētā apakšējā plāksne aizsargā svarīgus komponentus, bet dzinējs, dzesēšanas sistēma un kritiskie komponenti ir labi aizsargāti šasijas centrā, nodrošinot minimālu nodilumu darba vietas šķēršļu vai skarba reljefa dēļ.

iekrāvēji ir aprīkoti ar Bobcat Power Quick-Tach stiprinājuma sistēmu, kas ļauj operatoriem nospiest pogu, lai ievilktu tapas, atbrīvot un ātri nostiprināt papildierīci, ļaujot veikt nomaiņu neizkāpjot no kabīnes.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group jauns loģistikas centrs Vācijā

Wacker Neuson Group pēc pusotru gadu ilgas būvniecības atvēr...

Ziņas

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Pasaules ilgtspējīgāko pilsētu tops

Globālā konsultāciju organizācija Arcadis publicējusi savu j...

Ziņas

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

Logosol kokapstrādes tehnika Latvijā

SIA LogVer Latvijā un Lietuvā pārstāv Zviedrijas kokapstrāde...