Menu
Case prezentē jaunus mini ekskavatorus

Ziņas 06.05.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Uzņēmums Case Construction Equipment ir laidis klajā jaunu D sērijas mini ekskavatoru klāstu Eiropas tirgum. Līnija ietver 20 modeļus, tostarp divas nulles emisiju elektriskās mašīnas. Mini ekskavatoru darba svars ir no 1,2 līdz 6,2 tonnām.

Tradicionālie modeļi tiks ražoti Itālijā un būs pieejami no šī gada trešā ceturkšņa, bet pirmais elektriskais modelis - CX15EV - tiks pārdots 2023. gada sākumā. CX15EV ir 1,3 tonnas smaga mašīna ar 16 kW elektromotoru un 21,5 kWh akumulatoru, ko var uzlādēt mazāk nekā divās stundās, izmantojot ātro lādētāju.

D sērijas modeļiem ir elektrohidrauliskās vadības ierīces, papildu hidrauliskie iestatījumi, slodzes jutīgs elektroniskais hidrosūknis un plūsmas dalīšanas vārsti.

Ražotājs apgalvo, ka lietotāji var pilnībā pielāgot katru iekārtu atbilstoši vajadzībām, izmantojot iespējas, sākot no pamata konfigurācijām līdz modeļiem ar augstākās kvalitātes funkcijām.

Egidio Galano, CNH Industrial Eiropas būvniecības iekārtu pārvaldības direktors, sacīja: "Viens no galvenajiem šī plašā klāsta ieguvumiem ir daudzpusība, kas ļauj pielāgot risinājumus visām klientu vajadzībām neatkarīgi no tā, vai tas ir objektiem ar ierobežotu piekļuvi vai izmantojot milzīgo pievienojamo darbarīku klāstu.”

Lai palīdzētu samazināt kopējās uzturēšanas izmaksas (TOC), mašīnas ir aprīkotas arī ar elektronisku apgriezienu skaita kontroli, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu.

Turklāt visā modeļu klāstā ir pieejamas papildu ekstras. Tās ietver hidrauliskos un mehāniskos ātros savienotājus, versijas ar nulles pārkari un divdaļīgu strēli – saskaņā ar ražotāja teikto "nozarē pirmo" modeļiem ar masu 2, 4,5 un 5,5 tonnas.

Klientiem, kas pārvalda lielus tehnikas parkus, piemēram, nomas sektorā, D sērijas iekārtas var izmantot ar Case SiteWitch parka pārvaldības rīku. Tajā ir iekļauti ģeogrāfiskie nožogojumi un dažādi brīdinājumi, lai uzlabotu drošību, un tas palīdz uzlabot produktivitāti, izsekojot katras mašīnas galvenajiem veiktspējas rādītājiem (tostarp degvielas patēriņam un dīkstāves laikam). Pēc tam lietotāji var piekļūt šiem darbības pārskatiem, izmantojot tiešsaistes portālu.

Uzņēmums ziņo, ka 2022. gada pirmā ceturkšņa pārdošanas apjoms ir 803 miljoni ASV dolāru, kas ir par 22% vairāk nekā tajā pašā laikā pagājušajā gadā.

Galano sacīja: “Mini ekskavatori ir strauji augošs segments, un tie veido gandrīz pusi no visa Eiropas mašīnu pārdošanas apjoma. Case ir atbildējis uz klientu pieprasījumu ar 20 modeļu D sērijas mini ekskavatoru klāstu no 1 līdz 6 tonnām un diviem elektriskiem modeļiem 1 – 3 tonnu diapazonā. Tā kā ražošana atrodas Itālijā, lai apgādātu visu Eiropas tirgu, esam lepni ražot tur, kur pārdodam. Eiropas ražošana ļaus pirmajām D sērijas mašīnām nonākt klientu darba vietās no 2022. gada trešā ceturkšņa.”Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Kubota Bauma izstādē demonstrēs jaunus dzinējus

Kubota informē, ka Bauma izstādē Minhenē (24 – 30. oktobrī)...

Ziņas

Bauma izstādē debija Sany mini ekskavatoram

Būvtehnikas ražotājs Sany drīzumā gaidāmajā izstādē Bauma 20...

Ziņas

Trimble papildina robotizēto tahimetru klāstu

Trimble ir ieviesis jaunāko papildinājumu savam robotizēto t...