Menu
Cummins sadarbojas ar Topcon Tierra mašīnu diagnostikā

Ziņas 11.05.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Cummins un telemātikas pakalpojumu sniedzējs Topcon Tierra sadarbojas, lai aprīkojuma ražotājam Liugong nodrošinātu progresīvu galveno komponentu diagnostiku un problēmu novēršanu.

Paziņojumā teikts, ka tas palīdzēs Liugong, tā izplatītājiem un klientiem samazināt iekārtu dīkstāves laiku un veikt efektīvu aprīkojuma remontu. Izmantojot vienotu interfeisu, kas lietotājiem nodrošina piekļuvi praktiskiem ieskatiem, kas nodrošina komponentu aprūpi, bojājumu novēršanu un ātrāku pakalpojumu reaģēšanu, uzlabos aprīkojuma pieejamību un samazinās ekspluatācijas izmaksas.

Cummins Connected Diagnostics bezvadu savienojums ar dzinēju nodrošina nepārtrauktu sistēmas stāvokļa un kļūdu uzraudzību un diagnostiku. Izmantojot telemātiku, šis digitālais produkts piegādā datus tehnikas parku vadītājiem, izmantojot mobilo lietotni, epastu vai tīmekļa portālu.

Mohameds Abd El Salams, Tierra produktu vadības un biznesa attīstības vecākais vadītājs, sacīja: "Tierra pievieno jaunus elementus saviem telemātikas risinājumiem, piedāvājot uzticamu un pārbaudītu Cummins diagnostikas pakalpojumu. Sistēma, kas spēj pievienot vēl lielāku vērtību mūsu risinājumiem un piedāvājot klientiem lielāku autonomiju, efektivitāti un augstu spēju paredzēt problēmas automašīnā. Šis ir tikai pirmais produkts no gaidāmo projektu sērijas.”

Cummins strādā, lai piedāvātu digitālās iespējas ar esošajiem telemātikas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Topcon/Tierra, lai elastīgi atbalstītu klientu vajadzības.

Komentējot savienojamības izmantošanu būvniecības aprīkojuma atbalstam, Eds Hopkins, Cummins digitālo partneru pārvaldības vadītājs, sacīja: "Ar plašāku informāciju galalietotāji var pieņemt pārdomātākus lēmumus. Vietnes vadītāji var izmantot datus, lai noteiktu, vai apturēt iekārtas darbību vai turpināt darbu līdz maiņas beigām, izprotot pamatcēloņus. Viņi var iegūt izpratni par to, cik ilgs laiks viņiem ir, līdz problēma var saasināties līdz avārijai vai kritiskai kļūmei. Tas nozīmē, ka darbības laiku var maksimāli palielināt, visus iespējamos labojumus veicot ātrāk. Izmantojot sadaļā Connected Diagnostics sniegto informāciju, var būt pieejamas pareizās daļas, rīki un tehniķis, lai efektīvi atrisinātu problēmas."

Sems Terness, Liugong klientu risinājumu direktors, komentēja: “Liugong lepojas ar sadarbību ar šiem svarīgajiem partneriem un iespēju piegādāt mūsu izplatītājiem un klientiem tehnisku risinājumu, kas tieši ietekmēs iekārtu pieejamību. Ar šo progresu diagnostikas informācijā un saziņā, izmantojot Topcon telemātikas sistēmu, Liugong iegūs nepārprotamas priekšrocības, samazinot mašīnas dīkstāves laiku un pabeidzot remontdarbus pirmajā servisa izsaukumā. Izmantojot Cummins Connected Diagnostics zināšanas un sniegtās iespējas, Liugong klienti saņems savlaicīgu atgriezenisko saiti ar dzinēju saistīta diagnostikas koda gadījumā, kas ļaus turpināt darbību, ja tas ir nepieciešams līdz plānotajam remontam, vai norādījumus pārtraukt darbību, lai samazinātu turpmāku bojājumu risku."Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Kubota Bauma izstādē demonstrēs jaunus dzinējus

Kubota informē, ka Bauma izstādē Minhenē (24 – 30. oktobrī)...

Ziņas

Bauma izstādē debija Sany mini ekskavatoram

Būvtehnikas ražotājs Sany drīzumā gaidāmajā izstādē Bauma 20...

Ziņas

Trimble papildina robotizēto tahimetru klāstu

Trimble ir ieviesis jaunāko papildinājumu savam robotizēto t...