MenuCaterpillar izlaiž trīs jaunus iekrāvējus

Ziņas 27.05.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Caterpillar laidis klajā trīs jaunus kompaktos riteņiekrāvējus, kas ietilpst Next Generation modeļu līnijā.

Cat 906, 907 un 908 ir paredzēti būvniecības, rūpniecības un atkritumu apsaimniekošanas nozarēm, un to darba masa ir no 5,7 līdz 6,6 tonnām. Jaunie modeļi ir aprīkoti ar Cat V pakāpei atbilstošu C2,8 dzinēju, kas nodrošina 55,7 kW (74 ZS) jaudu un par 13% lielāku griezes momentu. Pēc ražotāja teiktā, jaunajiem modeļiem ir uzlabota veiktspējas uz ceļa un labāks vilkmes spēks, salīdzinot ar Cat iepriekšējiem M sērijas iekrāvējiem.

Trīs jaunie modeļi būs pieejami visā pasaulē. Papildus lielākām degvielas tvertnēm tiem ir arī uzlabota piedziņa un spēka agregāts, kas nodrošina lielāku ātrumu uz ceļa — līdz pat 40 km/h, kā arī pārbūvēta operatora darba vieta.

Jaunās paaudzes iekrāvējiem ir pie sēdekļa piemontētas vadības ierīces. "Daudzfunkcionālā kursorsvira kontrolē braukšanas virzienu un ātrumu, proporcionālu papildu plūsmu, diferenciāļa bloķēšanu un pastāvīgu hidraulisko plūsmu, operatoriem nenoņemot roku no kursorsviras, tādējādi paaugstinot darba drošību," stāsta ražotājs.

906, 907 un 908 iekrāvēju kabīnēs ir arī Cat Next Generation vadības monitors, kas nodrošina reāllaika informāciju par mašīnas darbību. Operatori var izmantot monitoru, lai konfigurētu hidrostatiskās transmisijas reakciju, automātisku dzinēja tukšgaitas izslēgšanu un spēka piedziņas režīmu, kas nodrošina intuitīvāku pārvietošanās un dzinēja apgriezienu kontroli, strādājot ar dažādiem darbarīkiem.Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Pasaulē augstākā koka konstrukcija

86,6 metrus augsta koka celtne Milvoki (ASV) ir atzīta par p...

Ziņas

Volvo Group būvēs akumulatoru rūpnīcu Zviedrijā

Volvo Group ziņo, ka plāno būvēt liela mēroga akumulatoru el...

Ziņas

Case izlaiž jaunu kompakto buldozera iekrāvēju

Uzņēmums Case Construction Equipment prezentējis Project Min...