MenuKobelco laiž klajā ekskavatoru SK550DLC-11

Ziņas 07.06.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Uzņēmums Kobelco Construction Machinery Europe (KCME) laidis klajā nākamās paaudzes nojaukšanas ekskavatoru SK550DLC-11 ar īpaši augstu sniedzamību.

Jaunais ekskavators ir aprīkots ar V pakāpei atbilstošu 300 kW sešcilindru Hino dīzeļdzinēju un, konfigurējot ar uzņēmuma īpaši garo izlici, tā darba masa ir 64 tonnas.

Ražotājs apgalvo, ka SK550DLC-10 modeļa aizstājējs SK550DLC-11 nodrošina "paaugstinātu dzinēja veiktspēju, uzlabotu izturību un uzlabotu operatora komfortu".

Pīters Stjuits, Kobelco Europe produktu mārketinga vadītājs, sacīja: “Kobelco jau ilgu laiku ir bijis līderis nojaukšanas iekārtu jomā, un SK550DLC-11 piedāvā klientiem daudzpusību un elastību, kas ļauj veikt gan liela augstuma, gan pamatu nojaukšanas darbus, izmantojot vienu un to pašu mašīnu.”

Jaunajam ekskavatoram, tāpat kā mazākajiem SK350DLC un SK400DLC modeļiem, ir Kobelco NEXT sistēma, kas nodrošina četru īpaši garu darbarīku konfigurācijas. Sistēma ir aprakstīta kā “ideāla nojaukšanas vietām”, kuru augstums ir līdz 25 m, un tā ir paredzēta lietošanai kopā ar ražotāja NEXT sistēmas piederumiem, kas ļauj mašīnai sasniegt līdz 27,5 m.

Pīters Stjuits teica: “NEXT sistēma ir svarīgs šīs mašīnas pārdošanas punkts, jo tā ir izstrādāta, lai ietaupītu ievērojamas izmaksas un laiku darba vietā. Darba agregātus var nomainīt uz vietas aptuveni 30 minūšu laikā, un mašīnu var viegli transportēt ar parastu piekabi. SK550DLC-11 ir arī pastiprināts, lai izturētu vissmagākos nojaukšanas apstākļus.”Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Pasaulē augstākā koka konstrukcija

86,6 metrus augsta koka celtne Milvoki (ASV) ir atzīta par p...

Ziņas

Volvo Group būvēs akumulatoru rūpnīcu Zviedrijā

Volvo Group ziņo, ka plāno būvēt liela mēroga akumulatoru el...

Ziņas

Case izlaiž jaunu kompakto buldozera iekrāvēju

Uzņēmums Case Construction Equipment prezentējis Project Min...