MenuHonda un Komatsu sadarbojas elektriskā mini ekskavatora izveidē

Ziņas 09.06.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Honda Motor Co un Komatsu sadarbojas, lai izveidotu elektrisko mini ekskavatoru, izmantojot Honda akumulatoru.

Komatsu prezidents un izpilddirektors Hiroyuki Ogawa un Honda prezidents un izpilddirektors Toshihiro Mibe ir parakstījuši līgumu, kas sākotnēji paredz, ka Komatsu mikroekskavatoram PC01 tiks uzstādīts Honda mobilās barošanas bloka (MPP) akumulators un elektrificēts spēka bloks (eGX).

Darījuma rezultātā uzņēmumi ar laiku arī izpētīs "citu mikro un mini elektrisko ekskavatoru līdz 1 tonnas klasei elektrifikāciju" un izpētīs uz MPP balstītu elektrifikāciju dažādām iekārtām, ko izmanto inženierbūvēs un būvlaukumos.

Paredzams, ka elektrificētais Komatsu PC01 tiks laists klajā 2022. gadā. Komatsu to raksturo kā pasaulē mazāko ekskavatoru, tā darba svars ir 380 kg, un to var pārvadāt ar mazu pikapu. Ekskavatora standarta versija tika izlaista 2020. gadā Japānā, un tās elektrifikācijas rezultātā tiks iegūta videi draudzīgāka iekārta, kas ir piemērota gan iekštelpu, gan āra lietošanai.

Uzņēmumi informē: "No dažādām Komatsu piedāvātajām celtniecības mašīnām PC01 visticamāk tiks izmantots dažādām funkcijām darba vietās cilvēku, koku, un dekoratīvo augu tuvumā, tostarp cauruļu ieguldīšanai, ainavu veidošanai, lauksaimniecības un lopkopības darbiem. Papildus tam, ka nav izplūdes gāzu, elektriskais modelis būs klusāks. Turklāt maināmais Honda MPP piedāvā iedzimtas priekšrocības, ko sniedz nepārtraukta elektrisko mašīnu izmantošana, netērējot laiku akumulatoru uzlādei".

PC01, kas aprīkots ar Honda MPP, vienkāršos strāvas padevi un uzlabos klientu ērtības. Pēc tam Honda un Komatsu izskatīs veidus, kā padarīt akumulatoru maiņas sistēmu ērtāku. Tādējādi viņi nodrošinās Honda MPP un pēcpārdošanas pakalpojumus uzņēmumiem, kas darbojas būvniecības jomā.

Honda sacīja: "Pievienojot viedās enerģijas darbībai plašu elektrificētu inženiertehnisko un celtniecības iekārtu klāstu, kurā jau ir iekļauti Honda elektrificētie mobilitātes un jaudas produkti, Honda cenšas izveidot plašu uz MPP balstītu akumulatoru koplietošanas sistēmu tīklu."

Tāpat kā citi nozares pārstāvji, Komatsu un Honda velta ievērojamus resursus, lai samazinātu oglekļa emisijas un veicinātu aprites būvniecības ekonomiku. Lai gan Honda ir paziņojusi, ka paplašinās sava elektrificētā spēka agregāta eGX piegādi maza izmēra iekārtām OEM klientiem Eiropā, pagājušajā gadā Komatsu Europe laida klajā jaunu mobilo žokļu drupinātāju ar nulles CO2 emisiju.

Elektrifikācijas tehnoloģiju koplietošana kļūst arvien izplatītāka. Nesen Wacker Neuson un Bomag paziņoja, ka Bomag izmantos Wacker Neusen akumulatorus saviem blietētājiem.

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Continental ultraskaņas sensoru komplekts

Globālais riepu un rezerves daļu piegādātājs Continental pie...

Ziņas

Volvo CE testē pasaulē pirmo ūdeņraža vilcēja prototipu

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) paziņojis, ka ir sāc...

Ziņas

Būvniecības tehnikas ražotāju top 10

Starptautiskās būvniecības organizācijas Yellow Table ikgadē...