MenuDoosan laiž klajā pirmo viedo ekskavatoru

Ziņas 16.06.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Doosan ir laidis klajā jauno ekskavatoru DX225LC-7X, kas esot izstrādāts, lai palīdzētu operatoriem strādāt ātrāk un efektīvāk.

Jaunais DX225LC-7X viedais modelis ietvers Full Electric Hydraulic (FEH) tehnoloģiju, kā arī integrētu 2D vadību, e-žoga virtuālo sienu, svēršanas sistēmu un lāzera uztvērēju.

Ražotājs apgalvo, ka Full Electric Hydraulic (FEH) tehnoloģija ir salīdzināma ar D-Ecopower VBO (virtuālā vadība) sistēmu, kas ir iekļauta standarta DX225LC-7 modelī un visos Doosan kāpurķēžu ekskavatoros no DX350LC-7 un jaunākos modeļos.

Kursorsviras un pedāļi ir pilnībā elektriski, taču sniedz operatoram tādas pašas sajūtas kā hidrauliskās kursorsviras. FEH sistēmā elektriskais signāls tiek nosūtīts uz centrālo kontrolieri un kā tāds ir precīzāks un sniedz ātrāku informāciju.

Tā kā sistēma neizmanto pilotspiedienu, tiek ietaupīta enerģija un rezultātā tiek ietaupīta degviela. FEH sistēma piedāvā par 8% mazāku degvielas patēriņu salīdzinājumā ar D-Ecopower VBO sistēmu – tas ir papildus jau sasniegtajam Doosan standarta DX225LC-7 degvielas patēriņa samazinājumam par 7%.

Doosan cer nākotnē nodrošināt papildu funkcijas DX225LC-7X, piemēram, noliecamu kausu 2D vadībai, atjaunināšanu uz pilnu Trimble GPS 3D gatavību no rūpnīcas (plug and play).

Jūs varētu interesēt arī


Ziņas

Continental ultraskaņas sensoru komplekts

Globālais riepu un rezerves daļu piegādātājs Continental pie...

Ziņas

Volvo CE testē pasaulē pirmo ūdeņraža vilcēja prototipu

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) paziņojis, ka ir sāc...

Ziņas

Būvniecības tehnikas ražotāju top 10

Starptautiskās būvniecības organizācijas Yellow Table ikgadē...