MenuPublicēts jaunākais Cat demonstrāciju video

Video 20.06.2022    twitter icon facebook icon

Sadarbībā ar khl
image for article


Caterpillar ir izlaidis jaunāko video savā Cat Trials sērijā – tā nosaukums ir No Hands. Klipā ir redzams bijušais ASV futbolists Damarkuss Bīslijs, kurš pārvar šķēršļu joslu, kurā ir iekļautas autonomas mašīnas no Cat produktu līnijas.

Gan Cat 794 AC autonomā kalnrūpniecības kravas automašīna, gan Cat 299 D3 daļēji autonomais kompaktais kāpurķēžu iekrāvējs ir aprīkots ar virkni citu Cat iekārtu.

Šis Cat Trials ir izstrādāts, lai uzsvērtu, kā daļēji autonomu un autonomu mašīnu izmantošana var atvieglot manevrēšanu caur šķēršļiem. Jaunākais laidiens šajā sērijā pēc skaita ir 12., bet piecu labāko Cat video izlasi varat apskatīt www.constructionlatvija.lv video sadaļā.

Cat demonstrāciju video ir īpaši veidotu videoklipu sērija, kurā redzams, kā dažādas Caterpillar būvniecības iekārtas veic sarežģītus un interesantus uzdevumus.

Labākie Cat demonstrāciju video

Cat Trial 1: Tornis

Šajā izaicinājumā sastapušies pieci smagās tehnikas operatori, kas no masīvkoka blokiem veido torni kura kopējais svars pārsniedz 8 tonnas.

Cat Trial 3: Ķīnas veikals

Meistarīgs operators ar savu Cat 301.7 CR mini ekskavatoru precīzi manevrē pārpildītā Ķīnas porcelāna un stikla veikalā.

Cat Trial 6: Golfs kravas kastē

Noskatieties, kā šajā demonstrējumā divas profesionālas golfa spēlētājas trenējas improvizētā laukumā, kas izveidots no lielajiem karjeru kravas auto.

Cat Trial 7: Virves vilkšana

Aktieris un viens no pasaules spēcīgākajiem vīriem Haftors “Tors” Bjornsons virves vilkšanas sacensībā stājas pretī Cat D10T buldozeram.

Jūs varētu interesēt arī


Video

Pieci labākie Cat demonstrāciju video

Cat demonstrāciju video ir īpaši veidotu videoklipu sērija,...

Video

VIDEO: 10 pasaulē lielākie un jaudīgākie riteņiekrāvēji

Šajā videoklipā redzēsiet lielo riteņiekrāvēju Top 10.

Video

Yanmar jaunās paaudzes mini ekskavatori

Yanmar Compact Equipment EMEA ir atjauninājis savu ViO17 nul...