Menu
SIA Kurbads un Ko detailinga centrs – auto aizsardzība vairāku gadu garumā

Satura mārketings 07.07.2023    twitter icon facebook icon

SIA Kurbads un Ko detailinga centrs – auto aizsardzība vairāku gadu garumā


Kurbads ir uzņēmums, kas nebeidz tiekties pēc izcilības un kvalitātes garantijas savu pakalpojumu sniegšanā. Kad runa ir par automašīnas aizsardzību pret rūsu, ir svarīgi uzticēties pieredzējušiem profesionāļiem, kuri var nodrošināt augstākā līmeņa pakalpojumu un tā garantiju.

Kā pasargāt tehniku no rūsas daudzu gadu garumā?

Jāveic tehnikas antikorozijas apstrāde, kas palīdz novērst rūsu, – izveido barjeru starp metālu un elementiem. To var veikt vieglajām un apvidus automašīnām, kā arī komerctransportam un pat traktortehnikai. Apstrādājot nav nepieciešami papildu urbumi tehnikas virsbūvē, grīdā vai citās detaļās, turklāt auto pretrūsas apstrādi apstiprina autoražotāji – tādējādi tiek saglabāta rūpnīcas garantija.

Kurbads izmanto jaunākās tehnoloģijas un augstākās klases Mercasol materiālus, kas pierādījuši savu efektivitāti skarbos laika apstākļos.

Katrs pretrūsas apstrādes procesa posms tiek veikts saudzējoši pret detaļām, ievērojot rūpīgi izstrādātu darba plānu.

Veicot antikorozijas apstrādi traktortehnikai, tiek uzklāts ne tikai antikorozijas materiāls Mercasol, bet arī veikta virkne priekšdarbu, piemēram, virsmu apstrāde ar mīksto grubuli, kas ir izturīga pret triecieniem. Tas īpaši aktuāli lauksaimniecības tehnikai.

Pretkorozijas apstrāde iespējama gan pilnīgi jaunai, gan lietotai tehnikai. Ja lietotajai tehnikai jau atklātas rūsas vietas, tās vispirms tiek rūpīgi attīrītas gan mehāniski, gan manuāli, pēc nepieciešamības tiek uzklāts rūsas pārveidotājs, grunts, grubulis. Antikorozijas materiāla Mercasol uzklāšana ir pēdējais darba posms.

Profesionalitāte un pakalpojumu klāsts

Kopumā Kurbads detailinga centrā pieejami dažādi pakalpojumi, kas saistīti ar auto apstrādi, attīrīšanu, pārbaudi, korekciju un aizsardzību gan automašīnas interjeram, gan eksterjeram: automašīnu pretrūsas apstrāde, auto pulēšana, keramikas apstrāde virsbūvei un salonam, salonu tīrīšana, salonu ķīmiskā tīrīšana, auto mazgāšana, PPF plēvju līmēšana.

Kāpēc auto detailinga darbus uzticēt tieši SIA Kurbads un Ko

  • Servisu nodrošina profesionāli darbinieki ar ievērojamu pieredzi, kā arī viņu zināšanas un prasmes regulāri tiek papildinātas.

  • Moderns aprīkojums – detailinga centrā atrodams augstākās kvalitātes un jaunākais pieejamais aprīkojums, kas ļauj nodrošināt operatīvu un kvalitatīvu darbu izpildi.

  • Visi detailinga darbi notiek vienuviet – detailinga centrā piedāvājam veikt jebkuru manipulāciju, sākot ar pretrūsas apstrādi, virsbūves pulēšanas un keramikas apstrādi un beidzot ar PDI – vispārēju auto pirmspārdošanas sagatavošanu un auto uzglabāšanu.

  • Ērta atrašanās vieta – centrs atrodas Mazjumpravas ielā 24 Rumbulā Latgales priekšpilsētā.

  • Elastīgs darba laiks – strādājam septiņas dienas nedēļā no plkst. 8 līdz 20. Visi darbi tiek veikti pēc iespējas operatīvāk, lai darbs tiktu pabeigts laikus.

  • Apsargāta teritorija tehnikas drošībai.

Īpašu uzmanību pievēršam tam, lai katrs no mūsu sniegtajiem pakalpojumiem izceltos ar bezkompromisa kvalitāti.

Piesakiet antikorozijas apstrādi zvanot +371 20373999

kurbads@kurbads.lv; www.kurbads.lv

Kurbads kravas auto serviss – plaša spektra kravas auto serviss ar 26 gadu pieredzi. Augsti kvalificēti meistari veiks pilna cikla remontdarbus dažādu zīmolu transportlīdzekļiem: kravas automašīnām, komerctransportam, autobusiem, dažādai speciālajai tehnikai. Diagnostika, moderns bremžu stends, detaļu krāsošana, izbraukuma remonts un evakuatora pakalpojumi.

www.kurbadsserviss.lvJūs varētu interesēt arī


Satura mārketings

Šūnbetons – pildmateriālu aizstājterapija

Šūnbetons – pildmateriālu aizstājterapija

Progresīvu būvniecības tehnoloģiju iekļaušana praksē būtiski...

Satura mārketings

BIZNESA TRANSFORMĒTĀJS – MODERNA NOLIKTAVA

BIZNESA TRANSFORMĒTĀJS – MODERNA NOLIKTAVA

Modernās informācijas sistēmas, preču plūsmu pārvaldība un n...

Satura mārketings

Lai vētras laikā nav jāpaliek tumsā

Lai vētras laikā nav jāpaliek tumsā

Aiz loga uzpūš vēja brāzma, elektroierīces nopīkstas un visa...